Plūdu dēļ mežā apmaldās divi vīrieši; meklēšana ilgst vairākas stundas

Apollo
13 komentāri

Nedēļas nogalē divi vīrieši apmaldījušies Jelgavas novada Glūdas pagasta Būriņu mežā, jo bija centušies izvēlēties taisnāko ceļu uz Jelgavu; meklēšana ilga vairākas stundas, aģentūru BNS informēja Jelgavas pašvaldības policijā.

Plūdu dēļ mežā apmaldās divi vīrieši; meklēšana ilgst vairākas stundas

Foto:Lita Krone/LETA

Vīrieši sestdien ap pulksten 21.20 bija zvanījuši policijai un lūguši palīdzību, jo esot apmaldījušies applūdušo ceļu dēļ, vēsta policijas informācija. Vīrieši atrašanās vietu precīzi nosaukt nevarēja.

Apsekojot tuvāko apkārtni, pašvaldības policijas darbinieki nevienu personu, kurai nepieciešama palīdzība, neesot sastapuši. Tāpēc policija atkārtoti zvanīja, un atklājās, ka personas, iespējams, atrodas Būriņu mežā.

Pašvaldības policija informēja arī Valsts policiju un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu.

Braucot ar ieslēgtu dienesta automašīnas skaņu signālu un sazvanoties ar pazudušajiem, policija konstatēja, ka viņi tiešām atrodas Būriņu mežā. Turpinājās meklēšana, un ap pulksten pusvieniem naktī pazudušos atrada.

Viņi bija Glūdas pagasta Būriņu mežā slapjās, dubļainās drēbēs, satraukušies un nosaluši. Vīrieši policijai paskaidroja, ka, izvēloties taisnāko ceļu uz Jelgavu, viņi apmaldījās.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv