Pļuščenko: olimpiskais čempions nemāk pat četrkāršo apgriezienu

Apollo
0 komentāru

Krievijas daiļslidotājs Jevgēņijs Pļuščenko Vankūveras ziemas olimpiskajās spēlēs izvēles slidojumā izcīnīja otro vietu, pēc kura neslēpa savu attieksmi pret tiesnešiem un uzvarētāju Evanu Lisačeku no ASV.

Krievijas daiļslidotājs Jevgēņijs Pluščenko pat apbalvošanas ceremonijā nevarēja paiet garām pjedestāla augstākajam pakāpienam.

Krievijas daiļslidotājs Jevgēņijs Pluščenko pat apbalvošanas ceremonijā nevarēja paiet garām pjedestāla augstākajam pakāpienam.

Foto: Reuters/«Scanpix»

Uz jautājumu, kāpēc sportists nav pirmais sacensībās, Pļuščenko žurnālistiem atbildēja: «Pajautājiet to tiesnešiem un Starptautiskās daiļslidošanas prezidentam Otavio Činkvanti. Tiem cilvēkiem, kas izdomāja šo jauno sistēmu,» sarūgtinājumu neslēpa sportists.

«Es vienmēr esmu atkārtojis sava trenera vārdus: daiļslidošanas nākotne ir atkarīga tieši no četrkāršā apgrieziena. Visi sporta veidi iet uz priekšu, bet daiļslidošana atpakaļ. Cilvēks, kurš kļuvis par olimpisko čempionu pat četrkāršo apgriezinu nemāk, slaveno krievu daiļslidotāju citē Krievijas laikraksts «Sport-express».

«Vai tad tas ir godīgi? Manuprāt, nē, amerikāņiem liekas, ka jā. Viņiem taču ir vienalga, kurā virzienā attīstās sports. Galvenais, lai būtu izdevīgi un savējie uzvarētu,» izsakās krievu žurnālists.Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv