Polam Gaskoinam, ārstējoties no alkoholisma, trīs reizes apstājusies sirds

Apollo
0 komentāru

Anglijas futbola leģendai Polam Gaskoinam, kurš aizvadītajā gadā ārstējās no alkohola atkarības, rehabilitācijas kursa laikā trīs reizes apstājusies sirds, šodien vietējiem masu medijiem atklāja pats futbolists.

Paul Gascoigne

Foto: Reuters

Līdz ar to baumas par 41 gadu vecā futbola veterāna nāvi bijušas tuvākas patiesībai, nekā iepriekš tika uzskatīts.

«Mana sirds vairākas reizes atteicās darboties,» intervijā televīzijas kanālam «Sky News» pastāstīja Gaskoins. Bijušais angļu futbolists nebaidījās atklāti runāt arī par veikto uzbrukumu viņa bijušajai sievai Šerilai.

«Ja tu sēdi restorānā un kāds nosauc tavu mammu par padauzu, kā viņa arī bez iemesla izdarīja, man tas, protams, nepatīk,» norāda Gaskoins. «Jā, es turēju viņas rokas un liku savu galvu pretī viņas galvai. Es neiesitu Šerilai ar galvu, bet notriecu viņu zemē, par ko vēlāk jutu riebumu pret sevi.»

«Esmu izgājis terapijas kursu,» turpināja bijušais Anglijas izlases pussargs. «Es apsēdos kopā ar 15-20 sievietēm un pastāstīju viņām, ko tieši izdarīju. Vairākas sievietes man iesita pa seju, bet es vienkārši sēdēju un uzņēmu sitienus.»

Gaskoins, kurš tiek uzskatīts par vienu no visu laiku labākajiem Anglijas futbolistiem, jau laikā, kad viņš vēl bija profesionāls futbolists, cīnījās ar alkoholismu un depresiju, bet aizvadītajā gadā viņam atbilstoši Lielbritānijas garīgās veselības likumdošanai tika nozīmēts ārstniecības kurss.

Anglijas izlasē Gaskoins laika posmā no 1988. līdz 1998. gadam aizvadīja 57 spēles, kurās guva desmit vārtus.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv