Policija: aprīlī mirusī meitenīte bija guvusi smagu galvas traumu

Apollo

Skrundas novada Rudbāržu pagastā mirusī trīs gadus vecā meitenīte bija guvusi ļoti smagu galvas traumu. Tā liecina tiesu medicīniskā ekspertīze, portālam «Apollo» paziņoja Kurzemes reģiona policijā.

Policija: aprīlī mirusī meitenīte bija guvusi smagu galvas traumu

Foto: Evija Trifanova/LETA

Eksperta atzinumā konstatēts, ka  bērna nāve varēja iestāties no trulas galvas traumas. Šādu traumu meitenīte varēja iegūt vairākas nedēļas pirms nāves. Trauma pieskaitāma pie smagiem miesas bojājumiem, kas ir bīstami dzīvībai, norāda policijā.

Pamatojoties uz izmeklēšanā gūtajiem pierādījumiem, par aizdomās turētajiem atzīti meitenītes aizbildņi.

Bērna aizbildņi tiek turēti aizdomās par tādas personas apzinātu atstāšanu bez palīdzības, kura atrodas dzīvībai bīstamā stāvoklī un kurai nav iespējas saglabāt sevi mazgadības, vecuma, slimības vai savas nevarības dēļ, ja vainīgajam bijusi iespēja sniegt cietušajam palīdzību un bijis pienākums rūpēties par viņu vai arī vainīgais pats viņu nostādījis dzīvībai bīstamā stāvoklī.

Šajā gadījumā nav tikusi  nodrošināta nepieciešamā medicīniskā palīdzība, - tā policija.

Krimināllieta nosūtīta Kuldīgas rajona prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai pret aizdomās turētajiem.

Iepriekš gan tika ziņots, ka ģimene, kurā auga meitenīte, tiek raksturota ļoti pozitīvi. Policijai nebija pamata uzskatīt, ka noticis noziegums, vardarbība ģimenē, skaidroja policijā.

Ziņo redaktoram par kļūdu! 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv