Policija brīdina, ka jāuzmanās sabiedriskajā transportā

Apollo
107 komentāri

Policijas redzeslokā pēdējā laikā vairākkārt nonākuši gadījumi, kad pēc atrašanās sabiedriskajā transportā, lielākoties autobusos, iedzīvotāji paliek bez naudas makiem un mobilajiem tālruņiem, tādēļ policijā aicina vēlreiz ikvienu pasažieri būt ļoti, ļoti uzmanīgam, portālu «Apollo» informēja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Signe Šteinberga.

Policija brīdina, ka jāuzmanās sabiedriskajā transportā

Viņa pastāstīja, ka piektdienas rītā Liepājā, Brīvības ielā, 1999.gadā dzimusi jauniete konstatēja, ka pēc brauciena autobusā no mugursomas nozagts mobilais telefons.

Divas stundas vēlāk Flotes ielā 2002.gadā dzimusi meitene arī konstatēja, ka pēc brauciena pilsētas maršruta autobusā no mugursomas viņai nozagts naudas maks ar skolēna apliecību un autobusa mēnešbiļeti.

Policija sevišķi brīdina būt uzmanīgiem situācijās, kad autobuss ir pārpildīts un notiek drūzmēšanās – šādas situācijas kabatzagļu rosībai ir ļoti izdevīgas.

Likumsargi arī uzsver: «Protams, jāatceras, ka ārējās kabatas gan mugursomās, gan apģērbā nav piemērotākā vieta naudas maka vai telefona nēsāšanai!»

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

12.12.2017
Ienākt apollo.lv