Policija: Īrijā mirušā Latvijas piederīgā nāve ir aizdomīga

Apollo
100 komentāri

Jaunietim no Latvijas, kurš atrasts miris Īrijā, ir paņemtas mantas, un policija mēģina noskaidrot, vai viņš ticis aplaupīts pirms nāves, vai arī mantas paņemtas, kad viņš jau bija miris, piektdien ziņo Īrijas laikraksts «Irish Independent».

Policija: Īrijā mirušā Latvijas piederīgā nāve ir aizdomīga

Foto: Reuters/Scanpix

Paņemtas 22 gadus vecā Denisa Timosejeva Latvijā izdotās autovadītāja tiesības, bankas karte un sudrabkrāsas mobilais tālrunis «Ericsson», un policija uzskata, ka šo mantu atrašana varētu palīdzēt atšķetināt nāves apstākļus.

Īrijas policija ir apstiprinājusi, ka uzskata 22 gadus vecā Denisa Timosejeva nāvi par aizdomīgu. Līķa sekcijā noskaidrots, ka Timosejevs miris no spēcīga trieciena radītas traumas pēc tam, kad viņš guvis iekšējo orgānu ievainojumus un viņam lauzta roka.

Šādus ievainojumus iespējams gūt sadursmē ar transportlīdzekli, taču izmeklētāji neizslēdz arī citas versijas, raksta «Irish Independent».

Policija pieļauj, ka Timosejevam, iespējams, uzbrukts, vai ka viņš gājis bojā, nokrītot no mobilo sakaru torņa.

Latvijas valstspiederīgā līķis tika atrasts otrdien laukā netālu no Dublinas piepilsētas Sordsas. Tiek mēģināts noskaidrot, vai Timosejevs miris vietā, kur atrastas viņa mirstīgās atliekas, vai arī viņš nogalināts citur un viņa līķis atvests uz šo vietu un tur atstāts.

Kāds Latvijas valstspiederīgā kolēģis veikalā Sordsā, kur viņš strādājis, teicis, ka Timosejevam paticis kāpt lielos augstumos, vēsta laikraksts.

Timosejevs pēdējoreiz redzēts pirmdienas vakarā, kad viņš izgājis no savām mājām Tornleipleisā netālu no Sordsas, lai dotos pastaigā. Viņu otrdienas pēcpusdienā savā laukā atrada mirušu vietējais lauksaimnieks.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv