Policija pieļauj vairākas versijas, kādēļ uzbrukts diriģentam Sirmajam Papildināts

Apollo
0 komentāru

Rīgas policija pagaidām strādā pie vairākām versijām, kāpēc svētdienas rītā aplaupīts un piekauts diriģents Māris Sirmais. Sākotnēji tiek pieļauta arī versija, ka uzbrukums saistāms ar viņa profesionālo darbību.

Māris Sirmais

Māris Sirmais

Foto: AFI

«Policija pieļauj vairākas versijas, kādēļ uzbrukts,» portālam «Apollo» apstiprināja Rīgas policijas pārstāvis Edgars Dudko. Tomēr viņš norāda, ka policija strādā, lai noskaidrotu uzbrukuma iemeslus, un šo versiju nebūt neizvirza kā galveno.

Policija plašāku informāciju, kas nolaupīts Sirmajam, neatklāj, vien norāda, ka paņemtas ir viņa personīgās mantas. Noskaidrots, ka uzbrucējs bijis viens.

Arī to, cik smagas traumas guvis cietušais, policija neatklāj. Tomēr traumas esot nopietnas, jo diriģents ārstējas slimnīcā.

Saskaņā ar paša Sirmā un radinieku lūgumu ārstniecības iestāde nekādas ziņas par diriģenta veselības stāvokli nesniegs, ziņo LETA.

Jau ziņots, ka svētdien ap pulksten 5 no rīta Bruņinieku ielā klauvēts pie Sirmā dzīvokļa durvīm. Kad diriģents tās atvēris, viņš saņēmis sitienu pa galvu. Dzīvoklī nozagti dažādi priekšmeti un nauda. Cietušais ar galvas un sejas traumu nogādāts slimnīcā.

Policijai cietušais paziņoja, ka, iespējams, viņam nolaupīts portatīvais dators un nauda.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv