Policija sargā valdību

Apollo
0 komentāru

Otrdien, kad Rīgā un tās pievārtē notiek plaši lauksaimnieku protesti, pie Ministru kabineta (MK) ēkas ir pastiprināti drošības pasākumi, novēroja aģentūra LETA.

Apkārt valdības namam izvietoti vairāki policijas mikroautobusi, kā arī dežurē policisti. Stingrāk tiek kontrolēti arī valdības ēkas apmeklētāji, veicot pārbaudi jau pie ieejas durvīm.

Stingrāki drošības pasākumi ir arī valdības sēžu telpā, kur dežurē viens policists un divi drošības dienesta darbinieki. Žurnālistiem tiek lūgts pie apģērba redzamā vietā piestiprināt akreditācijas karti, lai tos būtu iespējams atšķirt no citiem apmeklētājiem.

Uz valdības sēdi ieradušies zemnieku organizāciju pārstāvji, tomēr pie valdības ēkas ārpusē nekādas protesta akcijas nav novērojamas. Notiekošo ieradušies atspoguļot liels skaits plašsaziņas līdzekļu pārstāvju.

Jau ziņots, ka pie Zemkopības ministrijas (ZM) ieradušies vairāk nekā 50 zemnieki ar 24 lauksaimniecības tehnikas vienībām, lai izteiktu savu protestu pret valdības vienaldzīgo attieksmi.

Vēl simtiem lauksaimniecības tehnikas vienību tuvojas galvaspilsētai un plāno braukāt pa Rīgas apvedceļu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv