Policija vērtēs iesniegumu par sieviešu filmēšanu uzlaikošanas kabīnēs

Apollo
0 komentāru

Uzņēmums «Maxima» lūdzis policijai noskaidrot, kas nofilmējis un internetā izplatījis videomateriālu, kurā redzamas puskailas sievietes lielveikala uzlaikošanas kabīnē.

Policija vērtēs iesniegumu par sieviešu filmēšanu uzlaikošanas kabīnēs

Foto: Lita Krone/LETA

«Maxima Latvija» preses pārstāvis Ivars Andiņš aģentūrai BNS teica, ka uzņēmums trešdien vērsies Valsts policijā, lūdzot sameklēt vainīgos un atzīt uzņēmumu par cietušo šajā lietā.

Uzņēmums veicis iekšējo izmeklēšanu un pēc tās attiecīgās apsardzes struktūrvienības vadītājs jau atlaists no darba par dažādu noteikumu neievērošanu.

To, kas nofilmēja puskailās sievietes un videomateriālu ievietoja internetā, lai skaidrojot policija, taču uzņēmuma versija ir, ka vainīgais varētu būt kāds agrāk par disciplīnas pārkāpumiem atbrīvots darbinieks, kas šādā veidā vēlējies kaitēt uzņēmumam.

Uzņēmumam arī pagaidām nav zināms, kad materiāls uzfilmēts, taču, salīdzinot videomateriālā redzamo interjeru un citas detaļas ar pašreizējo veikala iekārtojumu, varot spriest, ka filmēšana notikusi pirms šā gada maija.

Arī pašlaik veikalā izvietotās drošības sistēmas esot modernas un nepieļauj šādu situāciju atkārtošanos, turklāt šogad pavasarī Datu valsts inspekcija pārbaudē Slokas ielas lielveikalā nekādus pārkāpumus video novērošanas sistēmā nesaskatīja.

Rīgas reģiona policijas pārvaldes pārstāvis Edgars Dudko aģentūrai BNS teica, ka uzņēmuma iesniegums ir saņemts un tiks izskatīts. Kāda būs turpmākā policijas rīcība, pagaidām nav zināms.

Laikraksts «Diena» šonedēļ vēstīja, ka pārbaudi par sieviešu filmēšanu sākusi arī Datu valsts inspekcija. Lielveikalu tiesības veikt videonovērošanu apģērbu pielaikošanas kabīnēs ierobežo fizisko personu datu aizsardzības likums.

Pagājušās nedēļas nogalē internetā izplatīts video, kurā sākotnēji redzams uzraksts - «Maxima» un pēc tam no griestiem piemontētajām videonovērošanas kamerām nofilmēts, kā jaunas sievietes pielaiko peldkostīmus un apakšveļu atkailinot krūtis.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv