Policisti Vecmīlgrāvī no autobusa izsēdina divus iereibušus pasažierus

Apollo
15 komentāri

Pašvaldības policisti Rīgā no sabiedriskā transporta izsēdinājuši divus iereibušus miera traucētājus, portāls «Apollo» uzzināja policijā. 

Policisti Vecmīlgrāvī no autobusa izsēdina divus iereibušus pasažierus

Foto: Rīgas Pašvaldības policija

14.februāra vakarā Rīgas pašvaldības policijas Ziemeļu pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Vecmīlgrāvī, kur 58.maršruta autobusā četras personas traucēja mieru citiem pasažieriem.

Apstādinot norādīto autobusu, tā vadītājs atvēra aizmugurējās pasažieru durvis. Policisti pie ieejas uz grīdas pamanīja guļošu vīrieti, bet blakus vīrietim mētājās pustukšas viskija un limonādes pudeles. Kārtības sargi vīrieti izcēla no sabiedriskā transporta un novietoja uz netālu esošā pieturvietas soliņa. Kopā ar nemaņā esošo kungu no autobusa izkāpa vēl trīs viņa biedri.

Ņemot vērā, ka pamatīgi iereibušais vīrietis nereaģēja un uz soliņa pēkšņi sāka raustīties izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki. Gaidot mediķus, noskaidrots, ka viens no trim biedriem arī ir lietojis grādīgos dzērienus, turklāt ir nepilngadīgs.

Pēc brīža notikuma vietā ieradās mediķi, kuri apskatīja abas iereibušās personas un nolēma nemaņā esošo 32 gadus veco vīrieti hospitalizēt. 

Savukārt iereibušais 17 gadus vecais jaunietis pēc medicīniskās apskates aizturēts un nogādāts dežūrdaļā, kur veikta alkohola koncentrācijas pārbaude izelpā. Pārbaudes laikā noskaidrots, ka nepilngadīgais jaunietis ir 2,74 promiļu reibumā. Par notikušo uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība.

Jaunietis pēc lietvedības nodrošināšanas nogādāts Valsts policijas Nepilngadīgo prevencijas nodaļā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

17.12.2017
Ienākt apollo.lv