Policists Francijā nošāvis sievu un divus bērnus, nespējot samierināties ar ģimenes izjukšanu Attēlu galerija

Apollo
5 komentāri

Dzelzceļa stacijā Francijā kāds policists nošāvis savu sievu, trīs un piecus gadus vecos bērnus, kā arī nošāvies pats, vēsta portāls «The Local», atsaucoties uz vietējo policiju. 

Tiek vēstīts, ka traģiskā notikuma iemesls ir situācija policista ģimenē. Dažas dienas pirms notikušā sieva paziņojusi, ka plāno pamest savu vīru. 

Vīrietis esot «saglabājis pilnīgu mieru» laikā, kad ģimenes kaimiņš vedis viņa sievu uz dzelzceļa staciju Francijas ziemeļu pilsētā Nojonā. Sieva izkāpa no mašīnas ar trim bērniem un devās gaidīt vilcienu. Kamēr sieviete ar bērniem uz perona gaidījusi vilcienu, policists pēkšņi izgājis uz perona un atklājis uguni. 

Apšaudē gāja bojā sieva, divi bērni, un vēlāk policists nošāvās pats. Trešais bērns - piecus gadus vecā meitenīte apšaudē necieta. Zināms, ka pārim kopumā bija pieci bērni, un traģiskajā dienā divi bērni bija palikuši kaimiņu uzraudzībā. 

«Uzbrucējs ir piesaistīts pie Parīzes apgabala policijas, un viņš nespēja pārdzīvot viņa sievas lēmumu izjaukt ģimeni,» teikts policijas ziņojumā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv