Poliju sadusmo Seima deputāta izteikumi par bojāgājušo prezidentu

Apollo
0 komentāru

Polijas prezidenta Leha Kačiņska lidmašīnas avārija notikusi paša prezidenta vainas dēļ, uzskata Polijas Seima deputāts Janušs Paļikots. Viņš norāda, ka tieši Kačiņska neadekvātā uzvedība novedusi līdz traģiskajam negadījumam, kurā kopumā gāja bojā 96 cilvēku, lielākoties augstākās Polijas amatpersonas.

Poliju sadusmo Seima deputāta izteikumi par bojāgājušo prezidentu

Foto: Scanpix/AP

Seima deputāts pavēstījis, ka ir jānoskaidro, kāpēc Kačiņskis kavējies un uz izlidošanu ieradies 25 minūtes vēlāk. «Tagad mums jāskaidro, vai Kačiņskis nebija piedzēries,» sacījis deputāts.

«The Wall Street Journal» raksta, ka Polijas sabiedrībā sašutumu izraisījis deputāta teiktais, ka uz Kačiņska rokām ir bojāgājušo asinis un viņa ģimenei vajadzētu atvainoties bojāgājušo tuviniekiem.

Leha brāļa Jaroslava pārstāvētā partija šos izteikumus atteikusies komentēt, bet Paļikota pārstāvētajā partijā «Pilsoniskā platforma» sacīto vērtē dažādi.

Paļikots ir Polijas multimiljonārs, kurš pie bagātības ticis nodarbojoties ar alkohola tirdzniecības biznesu. Pēdējo gadu laikā miljonārs jau vairākkārt vainojis Kačiņski dzeršanā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

25.11.2017
Ienākt apollo.lv