Polis, kuram bija iedzēlusi bite, atjēdzies tikai zārkā

Apollo
0 komentāru

Pavecs Polijas dienvidos esošās pilsētas Katovices iedzīvotājs, kļūdas pēc ticis atzīts par mirušu, vēsta «ananova.com». Vīrietis atjēdzies tikai tad, kad bijis ielikts zārkā.

Polis, kuram bija iedzēlusi bite, atjēdzies tikai zārkā

Foto: LETA/Evija Trifanova

76 gadus vecais Jozefs Guzi nodarbojas ar biškopību. Bites dzēliena rezultātā viņam uznāca sirds lēkme un viņš zaudēja samaņu. Ieradušais ārsts paziņoja, ka vīrietis ir miris un apsedza to ar palagu. Aptuveni trīs stundas pēc ārsta vizītes ieradās apbedīšanas biroja pārstāvji.

Viņi ielika vīrieti zārkā un aizveda uz sava biroja zāli. Taču pēc dažām stundām Jozefs Guzi atjēdzies, sāka saukt pēc palīdzības un sist pa zārka vāku. Viens no apbedīšanas biroja darbiniekiem izdzirdēja «dzīvā miroņa» saucienus un atvēra zārku. Tikmēr izdevums «The Times» izklāsta citu šī gadījuma versiju: zārcinieks atvēris pacēlis vāku, lai no Guzi noņemtu ķēdīti un pulksteni, kurus par piemiņu vēlējās sev atstāt piederīgie. To darot viņš ievērojis, ka zārkā gulošam vīrietim ir ļoti vājš pulss.

Sirmais dravinieks tika nekavējoties hospitalizēts un pēc nedaudzām dienām jau izrakstīts no slimnīcas. Kā pēc tam viņš paziņoja žurnālistiem, pirmais ko viņš izdarījis – uzdāvinājis medus podu viņu izglābušajam apglabāšanas biroja darbiniekam. Ārsts, kurš kļūdaini konstatēja nāvi, Guzi ļoti atvainojies.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv