Politiķi seko balsojumam par ieteicamajām personām valsts vadībā

Apollo
0 komentāru

«www.glabvalsti.lv» organizatori aicina Latvijas iedzīvotājus vēl pēdējo nedēļu ieteikt un balsot par personām, kuras vēlētos redzēt valsts vadībā. Tās 100 personas, par kurām būs nobalsots visvairāk, varēs ieteikt kā sociālos partnerus ministriem, informē projekta autori.

No 16. marta www.glabvalsti.lv sāks realizēt otro mērķi — mājaslapas apmeklētāji no sarakstā 100 esošajām personām varēs ieteikt katram ministram divus sociālos partnerus jeb konsultantus. Veicot balsojumu, būs jāsniedz pamatojums, kādēļ izvēlētā persona izvēlēta sociālā partnera konsultanta lomai konkrētajam ministram un kādos jautājumos tieši. 

Nedēļu pirms balsojuma noslēgšanas, 9. martā, www.glabvalsti.lv sarakstā tika balsots par gandrīz 1000 personām. Kopumā ieteiktas vairāk nekā 2000 personas, no kurām puse sarakstā netika iekļautas, jo darbojās atlases kritērijs — lai personu iekļautu sarakstā, viena un tā pati persona jāiesaka vismaz diviem cilvēkiem.

Nepilnu divu mēnešu laikā mājaslapa apmeklēta gandrīz 200 000 reizes.

Projekta organizatores Vita Šteina un Elija Krauze atzīst, ka projekts noris tieši tā, kā sākotnēji bija plānots. «Pirmais mērķis ir sasniegts — esam ieguvuši vērtīgu statistiku, kuru ir izmantojuši daudzi mediji. Tāpat mums ir informācija, ka www.glabvalsti.lv balsojumam aktīvi seko līdzi daudzi politiķi un valsts varas pārstāvji. Tas nozīmē, ka vismaz vienā jomā Latvijas sabiedrībai ir spēks — viedoklis ir pamanīts,» atzīst Šteina. 

«Paralēli www.glabvalsti.lv projektam Latvijā ir radītas līdzīgas kustības ar tādiem pašiem mērķiem. Tas apliecina, ka Latvijas sabiedrība kļūst aktīvāka un iesaistās sava viedokļa paušanā. Miermīlīga līdzāspastāvēšana beigusies, un ir sākusies aktīva darbība, cilvēkiem ir svarīgi, kas notiek valstī,» uzsver Krauze.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv