Populārā bundzinieka Lintiņa dzīvē viena nelaime pēc otras Attēlu galerija

Apollo
46 komentāri

Viens no pašmāju pazīstamākajiem bundziniekiem - jelgavnieks Gundars Lintiņš (46) - augusta beigās piedalījās «Big Bank Latvijas pērles» festivāla koncertos, bet jau 27. augustā viņa veselības stāvoklis strauji pasliktinājās un mūziķi nācās nogādāt slimnīcā ar neatliekamās medicīniskās palīdzības transportu, ziņo žurnāls «Privātā Dzīve».

Pēc nogādāšanas Latvijas Infektoloģijas centrā viņam noteikta diagnoze - meningīts, ko izraisījis inficētas ērces kodums.

«Šķiet, ērci dabūju, kad kopā ar kolēģiem atpūtāmies pie Usmas ezera. Tas bija jūlija beigās. Pēc šī pasākuma vienu reizi jau veicu pārbaudi, taču toreiz nekas netika konstatēts. Bet nu esmu slimnīcā. Pārvietojos minimāli, arī lasīt neko nedrīkstu. Nu jau pamazām kļūst labāk,» izdevumam pastāstīja Lintiņš, piebilstot, ka ir saņēmis lielu kolēģu, draugu un fanu atbalstu sociālajos tīklos.

Drīz pēc Lintiņa nonākšanas slimnīcā mūžībā aizgāja viņa tēvs. «Dusi saldi, mīļo Tēt. 1940-2017,» sociālajā tīklā «Facebook» 2. septembrī ierakstīja bundzinieks.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv