Populārākās mājokļu izkrāpšanas shēmas

Apollo
0 komentāru

Portāls «beta.novoteka.ru» brīdina, ka pastāv neskaitāmas psiholoģiskas shēmas, ar kuru palīdzību krāpniekiem izdodas savā īpašumā iegūt pārlieku uzticīgu cilvēku nekustamos īpašumus. Vienā no tām afēristi jums piedāvās par lētu naudu nopirkt dzīvokli no viņiem vai arī par ļoti dārgu — no jums. Esiet modri! Signāls tam, ka tiekat krāpti, ir sajūta, ka jums negaidīti ļoti paveicies.

Populārākās mājokļu izkrāpšanas shēmas

Foto: www.flickr.com

Vajadzētu būt piesardzīgiem arī tad, ja tiekat steidzināti. Dzīvokļa saimnieks meklē naudu, lai atdotu parādu vai pirktu jaunu dzīvokli? Nesteidzieties ar lēmuma pieņemšanu, nesteidziniet notikumus un pirms darījuma slēgšanas visu pamatīgi pārbaudiet.

Vajadzētu būt modriem arī tad, ja dzīvokļa pārdevējs izskatās pēc «nezinīša», kuram pirmo reizi mūžā ir darīšana ar nekustamo īpašumu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
25

2017. gada 25. novembris

Vārda dienas

Trīne, Katrīne, Katrīna, Kate, KadrijaKetija, Kete, Keta, Keitija, Ketrija, Ketrina, Ketrīna, Kēta, Kēte, Trīna, Keita, Kecija, Katriona, Jekaterīna, Katalīna, Katarina, Katarīna, Katažina, Katerina, Katerīna, Katija, Katiņa, Katra, Katre, Katri, Katrina, Katrine, Jekaterina

Valūtu kursi

25.11.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv