Populāri mūziķi ieraksta Raimonda Paula dziesmas no leļļu teātra izrādēm

Apollo
0 komentāru

Šonedēļ Latvijas mūzikas veikalos nonāks interesants un vēl nedzirdēts dziesmu albums, kurā Raimonda Paula dziesmas no leļļu teātra repertuāra iedziedājuši gandrīz visi Latvijas šā brīža populārākie dziedātāji un aktieri: Intars Busulis, Dons, Andris Ērglis, Ance Krauze, Amber, Ieva Sutugova, Normunds Rutulis, Fredis, Artis Robežnieks, Viktors Lapčenoks, Aivars Brīze, Žoržs Siksna, Harijs Spanovskis, aktieru ansamblis «Drama» un bērnu ansamblis «Dzeguzīte».

Populāri mūziķi ieraksta Raimonda Paula dziesmas no leļļu teātra izrādēm

Dziesmu instrumentālo pavadījumu producējis pats Raimonds Pauls sadarbībā ar Māri Briežkalnu. Gandrīz visos dziesmu ierakstos aktīvu dalību ņēmusi popgrupa «Dzeguzīte» Dailas Martinsones vadībā.

Albuma prezentācijas koncerts notiks šo svētdien, 15. martā, plkst. 16.00 «Lielajā ģildē». Albumā ierakstītas un koncertā skanēs maestro Raimonda Paula dziesmas no leļļu izrādēm bērniem un pieaugušiem: «Brālītis un Karlsons, kas dzīvo uz jumta», «Velniņi», «Noslēpumainais Hipopotams», «Kaķīša dzirnavas», «Ceturtais skriemelis», «Ginjols Parīzē», «Saslauku vecis» un «Leļļu koncerts».

Dziesmu MP3 atrodami portālā «Doremi.lv».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv