Portālā «Apollo.lv» varēs lasīt «draugiem.lv» jaunumus

Apollo
0 komentāru

Portāli «Apollo.lv» un «draugiem.lv» vienojušies par sadarbību. Turpmāk «Apollo.lv»  būs iespējams lasīt aktuālāko ar «draugiem.lv» saistīto informāciju.

SIA «Draugiem.lv» valdes priekšsēdētājs Lauris Liberts uzskata, ka šis varētu būt veiksmīgs divu interneta portālu sadarbības piemērs. ««Draugiem.lv» ir vide, kurā informāciju ievieto portāla lietotāji. Mums konceptuāli nav paredzētas sadaļas, kurās publicēt šāda veida informāciju. Tāpēc bieži vien ir situācijas, kad informācijas pietrūkst. Ar «Apollo.lv» mums ir bijuši vairāki veiksmīgas sadarbības piemēri, tāpēc sākām sarunas par mūsu informācijas izvietošanu šeit. Jāatzīst, ka šīs sarunas risinājās viegli, jo, ņemot vērā sabiedrības interesi, kolēģi no «Apollo» bija ļoti ieinteresēti un pretimnākoši.»

Savukārt portāla «Apollo» vadītājs Mareks Gailītis atzīmē, ka «ir gandarīts par iespējamo sadarbību ar «draugiem.lv», jo šis portāls ir pozitīvs piemērs, kā laba ideja var nest būtisku ieguldījumu sabiedrības kopējā komunikācijā. Turklāt līdzšinēja sadarbība ar «draugiem.lv» ir bijusi ļoti auglīga un nesusi atzīstamus rezultātus. Portāls «Apollo» cer, ka šis būs labs sākums vēl ciešākai sadarbībai ar «draugiem.lv» komandu».

«Draugiem.lv» jaunumu sadaļā būs iespējams izlasīt gan informāciju par portālu, gan citu mediju publikācijas par «draugiem.lv».

Portālā «Apollo.lv» varēs lasīt «draugiem.lv» jaunumus

Foto:

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

23.10.2017
Ienākt apollo.lv