Portugāle pārbaudes spēlē pieveic Mozambiku

Pārbaudes spēlē pirms Pasaules kausa finālturnīra Portugāles futbolisti ar 3:0 pārspēja Mozambikas izlasi.

Danny

Visus trīs vārtus portugāļi guva mača otrajā puslaikā - spēles 52. minūtē Danni guva pirmos vārtus, bet 75. un 83. minūtē Ugo Almeida palielināja Portugāles valstsvienības pārsvaru.

Portugāles futbolistiem šī bija pēdējā pārbaudes spēle pirms Pasaules kausa finālturnīra, kas šo piektdien sāksies DĀR.

Portugāļi pirmo maču aizvadīs 15. jūnijā, kad tiksies ar Kotdivuāras futbolistiem, bet vēl G apakšgrupā spēlēs arī Brazīlijas un Ziemeļkorejas izlases.

Atgādinām, ka šodien kļuva zināms, ka Portugāles komandai finālturnīrā palīdzēt nevarēs viens no potenciālajiem uzbrukuma līderiem Nani no «Manchester United».