Portugāles futbolisti pārliecinoši uzvar Slovākiju

Uzvaru 2006. gada Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīra trešās grupas spēlē sestdien izcīnīja Portugāles futbola izlase, kas savā laukumā pārliecinoši ar 2:0 (2:0) pārspēja Slovākiju.

Rezultātu spēles 22. minūtē atklāja dominējošās mājinieku komandas pārstāvis Fernandu Meira, bet 2:0 mača 43. minūtē ar lieliski izpildītu soda sitienu no 25 metriem panāca Krištianu Ronaldu.

Citā trešās grupas, kurā ir arī Latvijas izlase, spēlē Igaunijas valstsvienība ar 2:0 (1:0) savā laukumā pārspēja Lihtenšteinu.

Kā jau ziņots, Latvijas izlase sestdien viesos ar 0:2 atzina Krievijas izlases pārākumu.

Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīra trešās grupas kopvērtējumā Eiropas vicečempioni portugāļi ar 17 izcīnītajiem punktiem septiņās spēlēs kļuvuši par vienīgajiem līderiem. Par trīs punktiem mazāk ir Krievijas un Slovākijas izlasēm, bet 11 punkti ir Igaunijas valstsvienības kontā, kas aizvadījusi astoņus mačus.

Ar desmit izcīnītajiem punktiem septiņās spēlēs Latvijas izlase 2006. gada Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīra Eiropas zonas trešajā grupā ieņem piekto vietu. Savukārt Lihtenšteina izcīnījusi četrus punktus un ieņem sesto vietu, bet grupas pastarītei Luksemburgai septiņās aizvadītajās spēlēs pie punktiem tikt nav izdevies.