Portugāles un Kotdivuāras futbolisti punktus dala uz pusēm

Pasaules kausa finālturnīrā, kas norisinās Dienvidāfrikā, otrdien savā starpā tikās Kotdivuāras un Portugāles valstsvienības.

G apakšgrupas spēle noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu 0:0. Abām izlasēm mača laikā bija dažas labas izdevības gūt vārtus, taču komandu vārtsargi bija uzdevumu augstumos.

Kotdivuāras futbolisti uzvaru varēja izraut mača kompensācijas laikā, kad aktīvi uzbruka Jaja Turē un 66. minūtē uz maiņu uznākušais Didjē Drogbā, taču līdz vārtu guvumam nedaudz pietrūka. Kotdivuāras sabiedrotais bija arī vārtu stabs, pa kuru pirmā puslaika sākumā no diezgan tāla attāluma trāpīja Portugāles līderis Krištianu Ronaldu.

«Apollo» jau ziņoja, ka otrdien F apakšgrupas spēlē Jaunzēlandes un Slovākijas futbolisti nospēlēja neizšķirti 1:1.

Otrdien vakarā tiks aizvadīta otrā G apakšgrupas spēle, kurā tiksies Brazīlijas un Ziemeļkorejas izlases.