Porziņģis devies atrādīties uz Itāliju

Apollo
0 komentāru

Latviešu basketbolists Jānis Porziņģis, kurš pievienojies komandai «Liepājas lauvas», uz nenoteiktu laiku ir pametis Liepājas klubu un devies uz Itāliju, lai atrādītos kādā no dienvidu valsts komandām, vēstīts kluba mājaslapā.

Jānis Porziņģis

Foto: AFI

Informācijas par to, kurš klubs izrādījis interesi par Porziņģi, vēl neesot, taču pats basketbolists apgalvo, ka šādu iespēju doties uz Itāliju piedāvājis aģents. Ja gadījumā Itālijā neizdosies sevi pietiekami labi pierādīt, nav izslēgta Porziņģa atgriešanās Liepājas komandā, kurā viņš spēlēja, nesaņemot algu.

«Liepājā esmu tāpēc, ka vajag spēlēt un uzturēt formu. Spēlēju par velti: nekādu algu man nemaksā, tikai apdrošināšanu nopirka,» intervijā izdevumam «Sporta Avīze» februārī atzina Porziņģis. «Tas ir tikai tā, uz laiku, - ja parādīsies kāds normāls piedāvājums, viņi mani neturēs.»

Jau ziņots, ka Porziņģis šo sezonu uzsāka Itālijas otrās līgas klubā Brindisi «Enel», tomēr pagājušā gada decembra sākumā no komandas tika atlaists un atlikušajā laikā spēlēja «Liepājas lauvu» komandā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

22.10.2017
Ienākt apollo.lv