«Positivus» fanu reiss – festivāls jau ceļā

Apollo
0 komentāru

Šajā nedēļas nogalē no Rīgas uz Salacgrīvu – «Positivus» festivāla norises vietu – un atpakaļ dosies «Positivus» fanu reiss, jau Rīgā un pa ceļam piedāvājot atraktīvu izklaides programmu.

«Positivus» fanu reiss – festivāls jau ceļā

Publicitātes foto.

Ar pulcēšanos piektdien, 16. jūlijā 17.30 pie tirdzniecības centra «Domina Shopping» Rīgā aizsāksies «Positivus» fanu reiss – izklaides pasākums ar iespēju apmeklēt šīs vasaras iespaidīgāko muzikālo notikumu Latvijā «Positivus» festivālu Salacgrīvā. Fanu reiss atpakaļ uz Rīgu plāno doties naktī no sestdienas uz svētdienu plkst. 1.30. Reiss atradīsies festivāla stāvvietā, otrpus Via Baltica šosejai - pretī festivāla norises vietai (neskaidrību gadījumā zvaniet - 26154955).

Pulcēšanās vietā fanu reisa dalībniekus un citus interesentus sagaidīs fanu reisa pavadoņi – pozitīvi pašmāju mūziķi un mūzikas pazinēji, biznesa augstskolas «Turība» karsējmeiteņu komanda un «Zelta Zivtiņas» ģimene, lai iesaistītu atrakcijās un konkursos, savukārt ceļā gan turp, gan atpakaļ fanu reisa vadītāji sniegs muzikālus priekšnesumus, vadīs konkursus un palīdzēs uzzināt vairāk par Positivus festivālu. Tāpat ceļā bez papildus maksas būs pieejams «Tuborg» alus un citi dzērieni.

Biļetes uz fanu reisu ierobežotā skaitā vēl ir pieejamas  «Biļešu Servisā», cena – sākot ar 6 Ls vienā virzienā un 12 Ls abos virzienos. Organizatori aicina laikus nolemt par nokļūšanu Salacgrīvā, un aicina pievienoties fanu reisā, tādējādi izvairoties no sava transportlīdzekļa vadīšanas sastrēgumos un karstumā un iegūstot iespēju ar pozitīvām emocijām uzlādēties jau ceļā.

Uz pulcēšanos, kā arī kopīgu braucienu aicināti visi, kas dodas uz Salacgrīvu arī savos transporta līdzekļos. Informācija par programmu, biļetēm, pulcēšanās vietām un laikiem atrodama mājas lapā «fanureiss.lv». Jautājumiem – «fans@fanureiss.lv», +371 26154955. «Radio SWH» piedāvā iespēju klausītājiem piedalīties konkursos ar iespēju laimēt vietu fanu reisā, uzziņas par fanu reisu – zvanot uz «1188», draudzīgākais informētājs draugiem.lv, lielākā pavārgrāmata Receptes.lv, krievu valodā informē Novonews.lv.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv