«Positivus» papildina programmu ar «Manic Street Preachers» un slaveno īru folkmūziķi Raisu Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Šovasar Salacgrīvā «Positivus» festivālā ar muzikālu priekšnesumu atgriezīsies Velsas rokgrupa «Manic Street Preachers».

«Positivus» papildina programmu ar «Manic Street Preachers» un slaveno īru folkmūziķi Raisu 2 attēli Atvērt

Publicitātes foto.

«Manic Street Preachers» festivālā uzstāsies uz «Tele2» skatuves, savukārt ilgi klusējušais un šarmantais īru mūziķis Demians Raiss būs galvenais mākslinieks uz «Nordea» skatuves. Tāpat šovasar festivāla mūziķiem pievienosies pašmāju folkgrupa «Skyforger», britu indie grupa «Wild Beasts» un franču duets «Housse de Racket».

Viena no pēdējo desmitgažu populārākajām britu rokgrupām «Manic Street Preachers» festivāla apmeklētājus priecēja jau 2008.gadā. Savukārt īru trubadūrs un folkmūziķis Demians Raiss koncertus sniedz reti, un Latvijā viņš ir ilgi gaidīts.

Savukārt pašmāju folkmūzikas grupa «Skyforger» ieguvusi atzinību ne tikai Latvijā, bet pēdējā laikā biežāk sastopama ārvalstu festivālos. Savu debijas albumu «Kauja pie saules» 1998.gadā grupa veltīja 13.gadsimta baltu cilšu cīņām pret vācu ordeņa dalībniekiem.

Britu neatkarīgās rokmūzikas pārstāvju «Wild Beasts» pirmsākumi meklējami pirms desmit gadiem, taču savu nosaukumu grupa ieguva tikai 2004.gadā, bet duets «Housse de Racket» ir viena no šā brīža labākajām Francijas elektropopa grupām, kas ar dziesmu pirmajām skaņām iekaro klausītāju sirdis.

Šovasar festivāls Salacgrīvā notiks 20.jūlijā un 21.jūlijā.

Vieni no galvenajiem māksliniekiem šovasar festivālā būs grupa «Keane», kuras uzstāšanās festivālā tika gaidīta sešus gadus. Tāpat «Positivus» festivāla viesu vidū būs grupa «Instrumenti», patlaban aktuālā britu grupa «The Vaccines», festivālā atgriezīsies arī «King Charles», uzstāsies «Niki and The Dove», «Ewert And The Two Dragoons» un citi.

Festivāls pilnveidojas katru gadu, un šovasar mūzikas un mākslas programmas daudzveidību varēs baudīt jau uz astoņām skatuvēm - «Tele2», «Nordea», «Turborg», «Red Bull Music Academy», «I Love You» un «Palladium», kā arī darbosies kino telts, brīvdabas skatuve un «LB» pludmales skatuve.

Biļetes uz festivālu nopērkamas internetā «tickets.positivusfestival.com», «Biļešu servisa» tirdzniecības vietās un «Nordea» bankomātos visā Latvijā.
 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

18.10.2017
Ienākt apollo.lv