PR aģentūra piedāvājusi uzlabot policistu tēlu ar pozitīvām publikācijām medijos

Apollo
0 komentāru

Pēc Jēkabpils traģēdijas PR aģentūra «Baltijas komunikācijas centrs» (BKC) piedāvājusi glābt policijas imidžu ar pozitīvām publikācijām redzamākajos Latvijas medijos, pirmdien vēsta laikraksts «Diena».

PR aģentūra piedāvājusi uzlabot policistu tēlu ar pozitīvām publikācijām medijos

Foto: Edijs Pālens/LETA

Imidža uzlabošana medijos trīs mēnešus izmaksātu deviņus tūkstošus latu, bet par pozitīviem sižetiem raidījumā «Degpunktā», LNT, policijai būtu jāmaksā 12 tūkstoši latu par pusgadu, raksta «Diena».

Uzņēmums BKC, kas sniedz konsultācijas partijai «Vienotība», šā gada sākumā ar šādu priekšlikumu vērsies pie  toreizējās iekšlietu ministres Lindas Mūrnieces («V»).

Par šo priekšlikumu pastāstījusi pati Mūrniece. Vienošanās ar BKC nav bijusi. «Mums vienkārši nebija tādu līdzekļu. Šobrīd, uz to visu atskatoties, es arī saprotu, ka patiesībā PR aģentūras ar šādiem piedāvājumiem pazemo visus Latvijas žurnālistus,» par iemesliem, kādēļ netika noslēgts līgums, stāsta Mūrniece.

Valsts kancelejas vadītāja Elita Dreimane, komentējot piedāvājumu, norādījusi, ka valsts budžeta līdzekļu novirzīšana savas institūcijas slavināšanai vai pašmērķīgai pozitīvā tēla veidošanai nav pieļaujama.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

22.10.2017
Ienākt apollo.lv