Premjers: Latvija jāsaglabā kā relatīvi zemu nodokļu valsts

Apollo
0 komentāru

Latvija ir jāsaglabā kā relatīvi zema nodokļu sloga valsts, lai nodokļu slogs Latvijā nepārsniegtu vienu trešdaļu no iekšzemes kopprodukta (IKP), setdien uzrunā «Vienotības» dibināšanas kongresā teica Ministru prezidents Valdis Dombrovskis («Jaunais laiks»).

Premjers: Latvija jāsaglabā kā relatīvi zemu nodokļu valsts

Foto: Lita Krone/LETA

Viņš atgādināja, ka Reformu vadības grupā valdība kopā ar sociālajiem un sadarbības partneriem uzsākusi darbu pie vidēja termiņa nodokļu politikas pamatnostādnēm.

«Daudzi no pagājušajā gadā īstenotajiem nodokļu pasākumiem ir vērtējami kā īstermiņa pasākumi budžeta stabilizēšanai,» atzina premjers.

Viņš uzsvēra, ka vidējā termiņā nodokļu slogs ir pakāpeniski jāpārnes no darbaspēka uz īpašumu un patēriņu un pakāpeniski jāpaaugstina ar iedzīvotāju ienākuma nodokli neapliekamais minimums.

Dombrovskis atgādināja, ka Finanšu ministrija jau ir sagatavojusi un nodevusi apspriešanai vidēja termiņa nodokļu politikas pamatnostādņu projektu.

Jau vēstīts, ka sestdien Latvijas Nacionālajā teātrī norit apvienības «Vienotība» dibināšanas kongress, ko ceļā uz 10.Saeimas vēlēšanām nolēmušas izveidot trīs patlaban parlamentā pārstāvētas partijas - «Jaunais laiks», «Pilsoniskā savienība» un «Sabiedrība citai politikai».

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv