Premjers pašvaldību vēlēšanas redz kā robežšķirtni valdības turpmākajam darbam

Apollo
74 komentāri

Ministru prezidents Valdis Dombrovskis (V) nenoliedz, ka attiecības koalīcijā ir sarežģītas, un 1.jūnijā gaidāmās pašvaldību vēlēšanas uzskata kā robežšķirtni turpmākajam valdības darbam.

Premjers pašvaldību vēlēšanas redz kā robežšķirtni valdības turpmākajam darbam

Foto:Evija Trifanova/LETA

Dombrovskis intervijā Latvijas Radio raidījumā «Krustpunktā» atzina, ka sarežģītās attiecības koalīcijā ir acīmredzams un nenoliedzams fakts. «Vēlēšanu tuvums tam piešķir papildu spriedzi, jo visas partijas cenšas izrādīties saviem vēlētājiem un cenšas izcelties uz citu partiju fona,» teica premjers.

Viņš izteicās, ka pašvaldību vēlēšanas ir zināma robežšķirtne, un pauda cerību, ka pēc tām valdības darbs tiks normalizēts un koalīcijas partijas vienosies par darba turpināšanu līdz nākamajām Saeimas vēlēšanām. Premjers uzsvēra, ka patlaban netiekot izskatīti scenāriji par darbošanos mazākumvaldībā, jo uzskata, ka darbs ir turpināms arī esošajā sastāvā. «Ja konkrētas situācijas veidosies, konkrētās situācijas risināsim,» viņš noteica.

Dombrovskis apzinās, ka viņam kā premjeram ir jāuzņemas atbildība par valdības darbu kopumā, un viņš apzinās, ka tās darbā ir bijušas problēmas.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv