Premjers pieprasa analīzi par valsts pārvaldes tēriņiem

Apollo
0 komentāru

Ministru prezidents Valdis Dombrovskis (JL) ir pieprasījis informāciju par ministriju, to padotības iestāžu un aģentūru atalgojuma fondiem, štatu sarakstiem un struktūru, portālu «Apollo» informēja Valsts kancelejas Komunikācijas departamentā.

Valdis Dombrovskis

Foto: Evija Trifanova/LETA

Tas vajadzīgs, lai sagatavotu priekšlikumus par valsts pārvaldes administratīvā aparāta samazināšanas iespējām. Premjers paredzējis valsts pārvaldes aparātu optimizēt līdz 2006. gada līmenim.

Dombrovskis arī uzdevis sniegt informāciju par iestāžu budžetos paredzētajiem līdzekļiem pakalpojumu un uzturēšanas izdevumu segšanai, lai identificētu tos papildu labumus (piemēram, mobilo tālruņu, dienesta automobiļu, komandējumu un citas izmaksas), no kuriem ekonomiskās krīzes apstākļos būtu jāatsakās. Šī informācija jāiesniedz līdz 19. martam.

Vienlaikus Ministru prezidents pieprasījis informāciju arī par valsts kapitālsabiedrību īstenotajiem un plānotajiem taupības pasākumiem, kas vērsti uz padomju likvidēšanu, ikdienas tēriņu samazināšanu, kā arī tādu iepirkumu apstādināšanu, kas nav tieši saistīti ar kapitālsabiedrību pamatdarbību. Šī informācija premjeram jāsniedz līdz 20. marta pēcpusdienai.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

22.10.2017
Ienākt apollo.lv