Premjers sola pārsteigt ar «jaunām sejām» valdībā

Apollo
0 komentāru

Ministru prezidents Ivars Godmanis sola, ka pārmaiņas valdībā turpmāko nedēļu laikā būšot ievērojamas un šoreiz noteikti Ministru kabinetā parādīsies «jaunas sejas». «Tas būs pārsteigums. Pagaidām neko neteikšu,» — tā Godmanis.

Ivars Godmanis

Foto: AFI

Premjers intervijā LNT ziņu raidījumā «900 sekundes» atklāja, ka valdībā ministru posteņus ieņems cilvēki, kas līdz šim nav bijuši plaši zināmi. Godmanis sola pārsteigumus, taču neatklāj, vai «jaunās sejas» ieņems patlaban iztrūkstošo kultūras un zemkopības ministru krēslus, vai tiks nomainīti jau esošie ministri.

Aiznākamajā nedēļā Saeima varētu apstiprināt gan jaunos ministrus, gan arī lemt par Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja kandidāta Normunda Vilnīša apstiprināšanu amatā. «Plānoju, ka tas viss varētu parlamentam tikt nodots tādā lielā paketē,» sacīja Godmanis.

Jau ziņots, ka pirmdien Valsts prezidents Valdis Zatlers un Godmanis pēc vairāk nekā četru stundu sarunām vienojās, ka premjers darbu turpina, taču viņam noteikti jāīsteno Ministru kabineta reorganizācija.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv