Premjers sveic Minusu un Jursoni ar uzvaru EČ pludmales volejbolā

Ministru prezidents Valdis Dombrovskis (JL) nosūtījis apsveikumu pludmales volejbolistēm Ingunai Minusai un Inesei Jursonei saistībā ar izcīnīto uzvaru Eiropas čempionāta pludmales volejbolā finālspēlē, kas notika Krievijā, Sočos.

Dombrovskis apsveikumā pauda gandarījumu, ka pirmo reizi Latvijas pludmales volejbola vēsturē dāmu konkurencē ir izcīnīta godalgota vieta Eiropas čempionātā.

«Ikkatras uzvaras priekšnoteikums ir skaidri noteikts mērķis, smags darbs un nepārtraukti treniņi. Novēlu, lai spēks un ticība sev Jums palīdz sasniegt arvien jaunas uzvaras,» apsveikumā uzsvēris Ministru prezidents.

LETA jau ziņoja, ka finālmačā ar devīto numuru izliktais Latvijas duets ar rezultātu 2-1 (21:18, 17:21, 17:15) pieveica vācietes Sāru Golleri un Lauru Ludvigu, kas bija izsētas ar otro numuru.

Eiropas čempionātā «Masters» šajā sezonā tika aizvadīti četri posmi. Pirmajā posmā Minusa/Jursone ierindojās piektajā pozīcijā, otrajā posmā ieņēma septīto pozīciju, trešajā posmā ieguva 13.vietu, bet ceturtajā posmā latvietes izcīnīja devīto vietu, izcīnot tiesības piedalīties fināla sacensībās.

Sekmīgi Eiropas čempionāta finālposmā latvietes startēja arī pagājušajā gadā, kad izcīnīja trešo vietu.