Premjers: uz KNAB šefa amatu varēja pieteikties visi, kam bija dūša

Apollo
0 komentāru

Ministru prezidents Ivars Godmanis trešdien intervijā Latvijas Radio atklāja, ka starp diviem tālāk virzītajiem Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) vadītāja amata kandidātiem viņam favorīta nav. «Neesmu nevienu angažējis. Varēja pieteikties tie, kam bija dūša,» sacīja premjers.

Ivars Godmanis

Foto: AFI

Godmanis teica, ka patlaban nevar izcelt nevienu — ne advokātu Artūru Zvejsalnieku, ne uzņēmēju Normundu Vilnīti. «Abi vakar uzstājās. Varēja redzēt, ka abiem ir milzīgas ambīcijas, abi gatavi strādāt,» sacīja Godmanis, norādot, ka amata kandidātiem ir pietiekama iepriekšējā darba pieredze.

Jautāts par pašreizējās KNAB šefa vietnieces Jutas Strīķes izslēgšanu no turpmākas dalības konkursā, premjers bija lakonisks: «Augsti vērtēju Strīķes darbu, bet viņai jāpaliek vietā, kur viņa ir.»

Jau ziņots, ka pēc KNAB priekšnieka amata pretendentu uzklausīšanas valdība nolēma virzīt izskatīšanai Nacionālās drošības padomes (NDP) sēdē divas kandidatūras.

NDP būs jāvērtē kādreizējo Drošības policijas vecāko inspektoru, patlaban zvērinātu advokātu Artūru Zvejsalnieku un SIA «KKC Biznesa centrs» un SIA «Komerckonsultāciju centrs» valdes locekli Normundu Vilnīti.

Otrdien valdība uzklausīja visu septiņu kandidātu vīziju par KNAB turpmāko darbību.


Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv