Premjers valdību veidojošo partiju dažādos viedokļus nesaista ar nesaskaņām

Apollo
22 komentāri

Demokrātija un parlamenta darbs ir ieguvums, nevis trūkums, un ir jārēķinās, ka politiķiem ik pa brīdim būs dažādi viedokļi, šodien pēc koalīcijas sanāksmes žurnālistiem sacīja Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS).

Premjers valdību veidojošo partiju dažādos viedokļus nesaista ar nesaskaņām

Foto: Zane Bitere/LETA

Tā viņš atbildēja uz jautājumu, vai koalīcijas partiju daži atšķirīgie balsojumi Saeimā neliecina par nesaskaņām starp valdību veidojošajām partijām. Premjers reizē piebilda, ka svarīgi ir rast kopējo sapratni par darāmo.

Kā ziņots, koalīcijas pārstāvji atšķirīgi balsojuši jautājumos par valdības tiesībām noteikt skolēnu skaitu vidusskolās, par strīdīgajiem Kredītiestāžu grozījumiem un mazo akcionāru tiesībām.

Kučinskis pirmdien norādīja, ka attiecībā uz valdības tiesībām noteikt skolēnu skaitu vidusskolās koalīcijai ir iespējams atrast kompromisu.

Saeima 15.jūnijā noraidīja grozījumu veikšanu Vispārējās izglītības likumā, kas nostiprinātu Ministru kabineta tiesības noteikt minimāli pieļaujamo izglītojamo skaitu klasē vai klašu grupā valsts un pašvaldību vispārējās izglītības iestādēs vidējās izglītības pakāpē.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv