Premjers: Zatlers pierādījis neatkarību no tiem, kas viņu iecēla amatā

Apollo
0 komentāru

Kaut gan partija «Jaunais laiks» (JL) savulaik asi iestājās pret Valda Zatlera apstiprināšanu Valsts prezidenta amatā, premjers Valdis Dombrovskis (JL) tagad valsts pirmajai personai veltī tikai atzinīgus vārdus.

Valdis Dombrovskis un Valdis Zatlers.

Valdis Dombrovskis un Valdis Zatlers.

Foto: Evija Trifanova/LETA

Dombrovskis intervijā portālam «Apollo» norādīja, ka dažu Tautas partijas pārstāvju kritika Zatleram pat nāk par labu, jo pierāda prezidenta patstāvību.

«Es domāju, ka kopumā Valsts prezidents šo nedaudz vairāk nekā divu gadu laikā ir pierādījis savu neatkarību no tiem cilvēkiem, kas viņu iecēla amatā. Tieši tāpēc tā pati partija, kas Zatlera kungu ļoti aktīvi virzīja amatā, tagad ļoti aktīvi viņu kritizē. Šie paši Gundara Bērziņa izteikumi un tā tālāk. Kaut kādā mērā šis Tautas partijas un toreizējās koalīcijas aprēķins, acīmredzot, nav attaisnojies, un es uzskatu, ka tas runā par labu Zatleram,» teica Ministru prezidents.

Viņš gan pagaidām atturējās prognozēt, vai JL varētu atbalstīt Zatlera iecelšanu prezidenta amatā arī uz otro termiņu: «Ir vēl pietiekoši ilgs laiks līdz prezidenta otrajam termiņam. Kad šis laiks pienāks, tad mēs par šo jautājumu arī lemsim. Pašlaik «Jaunā laika» valdē šāds jautājums nav izskatīts. Domāju, ka tas būtu pāragri.»

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv