Premjers Zviedrijai apliecina, ka Latvija atbildīgi pilda saistības

Apollo
0 komentāru

Ministru prezidents Valdis Dombrovskis (JL) pirmdien Stokholmā  tikās ar Zviedrijas premjerministru Frederiku Reinfeltu. Sarunas laikā Latvijas valdības vadītājs norādījis, ka Latvija ar pilnu atbildību attiecas pret starptautiskajām saistībām.

Premjers Valdis Dombrovskis (JL).

Premjers Valdis Dombrovskis (JL).

Foto: Evija Trifanova/LETA

Latvijas valdības vadītājs uzsvēris, ka Latvijas ekonomikas stabilizācijas programmas galvenais mērķis ir Latvijas ekonomikas atveseļošana, kas būtiski ietekmēs arī Baltijas, Skandināvijas un ES ekonomikas tirgu. Tieši tādēļ ir ļoti aktuāla aktīva diskusija par nodokļu politiku Latvijā un budžeta samazinājumu, mazinot nodokļu slogu darbaspēkam un paplašinot tā bāzi kapitāla pieaugumam un patēriņam, portālam «Apollo» pavēstīja Ministru kabineta pārstāvis Aivis Freidenfelds.

Ministru prezidents apliecinājis, ka Latvija ar lielu atbildību attiecas pret parakstītajām starptautiskajām finanšu saistībām, it īpaši ņemot vērā vienas valsts ekonomikas ietekmi uz reģionu kopumā. Saruna noritēja konstruktīvā gaisotnē.

Dombrovskis Zviedrijas valdības vadītājam Frederikam Reinfeldam izskaidroja esošo ekonomisko situāciju Latvijā, 2010.gada budžeta projekta izstrādes gaitu un principus.

Ministru prezidents uzturas vienas dienas darba vizītē Stokholmā kur piedalās ikgadējā Baltijas Attīstības Forumā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv