Pret Pūci sākta disciplinārlieta

Apollo
27 komentāri

Ekonomikas ministrijā (EM) ierosināta disciplinārlieta, kurā vērtēs ministrijas valsts sekretāra Jura Pūces rīcības likumību, vēsta LTV raidījums «De facto». Lai arī disciplinārlieta ierosināta pirms nedēļas, oficiāli apstiprināt tās ierosināšanu ministrijas amatpersonas raidījumam atteikušās.

Pret Pūci sākta disciplinārlieta

Foto:Edijs Pālens/LETA

Kā vēsta raidījums, disciplinārlieta saistīta ar obligātā iepirkuma kvotu izsniegšanas un pagarināšanās sistēmas auditu, kuru ekonomikas ministrs Daniels Pavļuts (RP) uzdevis veikt pērn vasarā, taču iepirkums ar kavēšanos noticis tikai vēlu rudenī. Iepirkuma organizēšanas procesā iespējams atklāta interešu konflikta situācija, tāpēc izveidota disciplinārlietas izmeklēšanas komisija.

EM valsts sekretāram nesaskaņas ar nozares ministru bijušas jau vairākkārt. Tā vēl martā valdībai bija jālemj par rosinājumu Pūci rotēt darbā uz Satiksmes ministriju (SM), jo kā savulaik klāstīja Pavļuts, abas puses savulaik esot bijušas vienisprātis, ka nebūtu produktīvi turpināt sadarbību. Tomēr rotācija izpalika, jo Pūce piedāvātajai amatu maiņai nepiekrita.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv