Prezentēs komerctelpu iekārtošanas iespējas

Apollo
0 komentāru

Piektdien, 23.jūlijā Rīgas domes Uzņēmējdarbības koordinācijas centrs sadarbībā ar Laikmetīgās mākslas centru organizē britu speciālista Maikla Painera prezentāciju namu un komerctelpu īpašniekiem par to, kā iesaistīt vietējās kopienas un radošos uzņēmējus pilsētvides sakārtošanā, kultūras un saimnieciskās vērtības vairošanā.

Prezentēs komerctelpu iekārtošanas iespējas

Foto: «Apollo»

Prezentācijas autors Londonā daudzas agrāk nepievilcīgas komerctelpas ir padarījis par «veiksmes stāstiem», par telpām, kas ir atraktīvas, kuru vērtība ir strauji cēlusies un kuru izmantošana veicina pilsētas attīstību un vitalitāti. Viņš ir vairāku balvu laureāts, kuras ieguvis par darbiem pilsētvides un komercvides uzlabošanā.

Prezentācija ir viens no pirmajiem pasākumiem Laikmetīgās mākslas centra programmas «Brigāde» ietvaros. Šīs programmas mērķis ir sniegt finansiālu un konsultatīvu atbalstu kultūras projektiem, kuros tiek meklēti un radīti finansiāli patstāvīgi risinājumi ekonomikas, sociālajiem un kopienu jautājumiem. Programmas īstenošana notiek sadarbībā ar projektu «Duka», kurā līdzīgu mērķu dēļ iesaistīts Uzņēmējdarbības koordinācijas centrs, SEB banka, Britu Padome, Rīgas Ekonomikas augstskola, Sorosa fonds – Latvija. Prezentācijas laikā būs iespēja iepazīties ar programmu «Brigāde» un projektu «Duka».

Prezentācija notiks no plkst. 13 līdz plkst. 15 «Lāčplēša pasāžas» telpās Rīgā, Lāčplēša ielā 43/45, 1. stāvā. Prezentācija tiks sniegta angļu valodā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
22

2017. gada 22. novembris

Vārda dienas

Alfons, Aldris, AldisVilora, Vilonija, Alfonss, Alfonija, Alfins, Aldra, Aldijs, Airida

Valūtu kursi

22.11.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv