Prezentēts jaunais 500 zirgspēku «Volvo FM» Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Jaunais «Volvo FM» ar vērienīgu prezentāciju tiek pirmo reizi parādīts plašākai sabiedrībai Birmingemā notiekošajā komerctransporta izstādē. Jaunajā modelī liela uzmanība pievērsta vadītāja vietas uzlabošanai un klientu produktivitātes paaugstināšanai.

«Runājot futbola terminoloģijā, FM ir ārkārtīgi vērtīgs, daudzpusīgs spēlētājs, kas padara savu darbu ar maksimālu atdevi vienmēr un visur,» preses konferencē sacīja Klāss Nilsons (Claes Nilsson), «Volvo Trucks» prezidents. «FM daudzpusīgums un efektivitāte pārvadājumu jomā apmierina visdažādākās klientu prasības.»

Jaunā kravas automašīna oficiāli tika prezentēta 19. martā, bet Birmingemas komerctransporta izstāde ir pirmā iespēja to klātienē apskatīt plašākai sabiedrībai. Pēc Klāsa Nilsona domām, jaunā modeļa demonstrēšana Birmingemā ir loģisks solis, jo «Volvo FM» vienmēr ir bijis populārs Lielbritānijas kravas automašīnu vadītāju un autoparku īpašnieku vidū.

«FM klientu loks Lielbritānijā apstiprina, ka tas ir populārs gan vadītājiem pieejamo risinājumu, gan kravu pārvadāšanas īpašību dēļ – FM veido trešo daļu no pārdoto jauno «Volvo» kravas automašīnu skaita. Jaunais modelis ir veidots tā, lai sniegtu izcilas braukšanas īpašības un vienlaikus nodrošinātu maksimālu produktīvo laiku un minimālas degvielas izmaksas.»

Jaunās paaudzes FM sērijas kravas automobiļi ir aprīkoti ar jaunākajiem Euro 6 dzinējiem, kuru jauda D13 dzinējiem svārstās no 420 līdz 500 zirgspēkiem un D11 dzinējiem no 330 līdz 450 zirgspēkiem.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Komentētākie raksti

Satiksmes ierobežojumi

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv