Prezidents izvairīgs komentāros par Pabriku; gatavs pats nosaukt premjera kandidātu Attēlu galerija

Apollo
313 komentāri

Ja Valsts prezidentu Andri Bērziņu neapmierinās partiju izvirzītie premjera amata kandidāti, viņš savu kandidātu nosauks 7.janvārī, trešdien žurnālistiem sacīja Bērziņš.

Vienlaikus viņš neatklāja, kāpēc tieši tieši aizsardzības ministra Arta Pabrika (V) kandidatūra viņam nešķita pieņemama, norādot, ka šāda lēmuma pieņemšana saistīta ar Pabrika darbu Aizsardzības ministrijā, piemēram, saistībā ar Zvārdes poligonu.

Sīkāk prezidents nevēlējās komentēt, aizbildinoties, ka Aizsardzības ministrijas darbs ir ierobežotas pieejamības informācija.

Uz jautājumu, kurus ministrus prezidents vēlētos redzēt jaunajā valdībā, Bērziņš atbildēja, ka vienīgais ministrs ir pašreizējais iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis.

Vienlaikus Bērziņš aicina partijas strādāt, lai virzītu jaunus premjera amata kandidātus. Viņš arī apliecināja – ja partijas nāks klajā ar konkrētiem kandidātiem, viņš nevilcināsies, lai situāciju pārrunātu.

Jau vēstīts, ka arī pēc otrās sarunu kārtas prezidents nav guvis pārliecību par partiju līdz šim izvirzīto kandidātu atbilstību nākamā valdības vadītāja statusam un nevienu no nosauktajām personām neaicinās veidot Ministru kabinetu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

11.12.2017
Ienākt apollo.lv