Priecājies par Jūlijas jaukumiem!

Apollo
0 komentāru

Izstādē festivālā «Erots» Ķīpsalas hallē šogad pirmo reizi piedalīsies latviešu izcelsmes erotisko filmu zvaigzne Julia Power

Jūlija Povere

«Tā esmu es...»

Foto: «Erots»

Viņa ir dzimusi un augusi Rīgā, bet šajā industrijā strādā jau devīto gadu. Pirmo reizi kaila web kameras priekšā Jūlija stājās Vācijā. Pirmā erotiskā filma, kurā viņa filmējās 2001. gadā, bija «Achtung! Die Sachsen kommen» («Dolly Buster»).

Kopš tā laika izskatīgā latviete ir filmējusies 170 filmās, regulāri sadarbojoties ar vadošajām pornoindustrijas filmu kompānijām, piemēram, «Orion», «Beate Uhse», «Videorama», MMV, «Inflagranti», «Magma», «Alex D.», EVS, «Dolly Buster», «Touch Video», «Puaka» un citām.

Par Julijas Poveres jaukumiem pielūdzēji var priecāties ne tikai erotiskajās filmās, bet arī kompāniju «Fundorado» un «Love Toy Test» on-line mājaslapās, kurās latviešu erotisko filmu aktrise piedalās ar šoviem, kā arī «Beate Uhse TV». Viņas šovus novērtējuši skatītāji arī vadošajās erotikas izstādēs pasaulē — «Venus» un «Eros & Amore».

Jaunākais Julijas Poveres darbs, kurā atklājas visi aktrises īpašie talanti, aplūkojams jaunākajā filmā «Coffein», ko veidojusi pazīstamā kompānija «Orion».

Papildu informācija un ziņas par biļešu tirdzniecību atrodama mājaslapā: www.erots.lv.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

18.10.2017
Ienākt apollo.lv