Princis Viljams un Ketrīna atzīmējuši laulību pirmo gadadienu Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Lielbritānijas princis Viljams un viņa sieva Ketrīna 29. aprīlī nosvinējuši savu laulību pirmo gadadienu, aizvadot to privātā atmosfērā. Britu karaļnama pārstāvis pavēstīja, ka pāris svētdienu pavadījis privātā gaisotnē pēc nelielām svinībām draugu lokā. 

KĀZU DIENAS FOTOGALERIJU ATRADĪSIET ŠEIT.

Tikmēr Lielbritānijas mediji neskopojās krāšņiem vārdiem, slavējot Kembridžas hercogieni, kurai piedēvēta sabiedrības intereses atjaunošana par monarhiju. «Keita Lielā mūs ir ieguvusi savā pusē,» raksta «Sunday Times», savukārt «Sunday Telegraph» vēsta: «Ir pagājuši tikai 12 mēneši un mēs jau brīnāmies, kā gan mēs iepriekš varējām dzīvot bez viņas?». 

Pat tradicionāli pret monarhiju noskaņotais laikraksts «Independent» publicējis «rokasgrāmatu, pie kuras paraudāt», aprakstot pāra laulības dzīves pirmos 12 mēnešus. Pēc Seišelu salās pavadītā medusmēneša Viljams un Ketrīna devās ceļojumā uz Kanādu un Kaliforniju, kā arī piedalījās dažādos pasākumos Lielbritānijā. 

Kembridžas hercogiene jaunajā karaliskajā dzīvē un pienākumos ir viegli iejutusies un kļuvusi par modes tendenču noteicēju, pat iekļūstot žurnāla «Time» simts ietekmīgāko cilvēku sarakstā. 

Jau kopš kāzām aktīvi tiek izteikti minējumi par mantinieka radīšanu, dažiem preses izdevumiem pat paspējot jau izziņot it kā esošo grūtniecību, tomēr pāris ir ļāvis noprast, ka nesekos nekādam pēcnācēju radīšanas grafikam, un faniem līdz šim nācies samierināties ar ziņām par pāra pieņemto kokerspaniela kucēnu Lupo.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

16.12.2017
Ienākt apollo.lv