Privātie medicīnas centri gatavi pirkt «Liepājas metalurga» poliklīniku

Apollo
21 komentārs

Lielākie Latvijas privātie medicīnas centri ir gatavi pirkt maksātnespējīgā metalurģijas uzņēmuma AS «Liepājas metalurgs» poliklīniku, intervijā laikrakstam «Telegraf» atzinis SIA «Veselības centrs 4» valdes priekšsēdētājs Māris Rēvalds.

Privātie medicīnas centri gatavi pirkt «Liepājas metalurga» poliklīniku

Foto: Lita Krone/LETA

Pēc viņa teiktā, «Liepājas metalurga» poliklīnika ir ļoti labi aprīkota un ir labākā šāda veida iestāde reģionā, pacienti to ir iecienījuši. Poliklīnikas un stacionāra kopējā platība esot 5000 kvadrātmetru.

Poliklīnikas iegādei izveidota apvienība, kurā ir «Veselības centrs 4», SIA «Medicīnas sabiedrības ARS» un citi privātie medicīnas centri. Apvienības pārstāvji par iespējamo darījumu jau runājuši ar «Liepājas metalurga» maksātnespējas administratoru Haraldu Velmeru.

Pēc Rēvalda rīcībā esošās informācijas, viņi gan neesot vienīgie interesenti, kas vēlas iegādāties «Liepājas metalurga» poliklīniku.

Rēvalds intervijā laikrakstam «Telegraf» arī atzinis, ka situācija ir nedaudz komiska, jo «Liepājas metalurga» poliklīnika nav nodalīta kā atsevišķs uzņēmums, bet gan ir viena no uzņēmuma struktūrvienībām. Visu «Liepājas metalurgu» mediķi nevēlas pirkt, ironizējis Rēvalds.

Viņš nav atklājis iespējamo darījuma summu, jo tas pagaidām esot komercnoslēpums.

Kā ziņots, Liepājas tiesa 12.novembrī izbeidza «Liepājas metalurga» tiesiskās aizsardzības procesu (TAP) un sāka maksātnespējas procesu, par tā administratoru ieceļot līdzšinējo «Liepājas metalurga» TAP administratoru Velmeru.

Tas nozīmē, ka «Liepājas metalurgs» pilnībā pāries maksātnespējas administratora Velmera pārraudzībā, kura uzdevums būs sešu mēnešu laikā sagatavot uzņēmumu pārdošanai.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

30.03.2017
Ienākt apollo.lv