Prognozē, ka būvniecības apjomi samazināsies par 10%

Apollo
0 komentāru

2009. gadā būvniecības apjomi Latvijā varētu samazināties par 10%, raksta «Realty.lv», atsaucoties uz Valsts būvinspekcijas vadītāja Leonīda Jākobsona teikto.

Prognozē, ka būvniecības apjomi samazināsies par 10%

Foto: «Apollo»

Viņš norādījis, ka būvniecības tempi pēdējos gados auguši vidēji par 10% gadā, bet pagājušā gada trešajā ceturksnī jau sarukuši līdz 7,3%.

Jākobsons uzskata: lai gan datu par ceturto kvartālu vēl nav, jāatceras, ka gada beigās parasti tiek nodoti lielie objekti. «Līdz ar to pēdējā ceturkšņa rādītāji paaugstinās gada kopējos būvniecības apjoma skaitļus un naudas izteiksmē kritums varētu būt tikai kādi 5%,» teicis Jākobsons. Objektu būvniecības pētījumi un pieprasījums pēc būvniecības materiāliem rāda, ka kritums faktiski ir lielāks.

Jākobsons nenoliedz iespēju, ka šogad negatīvā apjomu samazināšanās tendence varētu turpināties, bet kritumu varēs mērīt jau desmitos procentu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
25

2017. gada 25. novembris

Vārda dienas

Trīne, Katrīne, Katrīna, Kate, KadrijaKetija, Kete, Keta, Keitija, Ketrija, Ketrina, Ketrīna, Kēta, Kēte, Trīna, Keita, Kecija, Katriona, Jekaterīna, Katalīna, Katarina, Katarīna, Katažina, Katerina, Katerīna, Katija, Katiņa, Katra, Katre, Katri, Katrina, Katrine, Jekaterina

Valūtu kursi

25.11.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv