Prognozē pasūtījuma slepkavību un ekonomisko noziegumu pieaugumu Latvijā

Apollo
0 komentāru

Valsts policijas Organizētās noziedzības apkarošanas pārvalde (ONAP) uzskata, ka Latvijā tuvākajā laikā gaidāms ar uzņēmējdarbību saistītu pasūtījuma slepkavību, autozādzību un zagto auto tranzīta, kā arī kontrabandas pieaugums.

Tāpat ONAP, pamatojoties uz noziedzības situācijas analīzi valstī, paredz narkotiku tranzīta, cilvēku tirdzniecības, nelegālās imigrācijas un bruņotu laupīšanu gadījumu skaita palielināšanos, liecina aģentūras BNS rīcībā esošā ONAP 10 mēnešu darba rezultātu atskaite.

ONAP arī prognozē organizēto noziedzīgo struktūru pārstrukturēšanos un ietekmju sfēru pārdali, tostarp ar ārvalstu organizētās noziedzības struktūru piedalīšanos.

Noziedzības apkarotāji uzskata, ka šo noziedzības tendenču kontekstā ļoti svarīga ir organizētās noziedzības struktūru aktivitāšu un starptautisko sakaru apzināšana, operatīvā darba aktivizēšana, lielāks preventīvo pasākumu skaits, kā arī Latvijas un ārvalstu tiesībsargājošo institūciju sadarbības un informācijas apmaiņas uzlabošana un nostiprināšana.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv