Prognozē visprecīzāko punktu un laimē plostu Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Vai sešās stundās iespējams ar plostu aizbraukt no Kolkas raga līdz Roņu salai? Šādu jautājumu gan sev, gan citiem jau kādu laiku uzdod četri jauni puiši — Miks, Jānis, Aivars un Pēteris, kuri jau pavisam drīz, 8. augustā, dosies braucienā ar plostu uz 37 kilometru tālo Roņu salu.

Prognozē visprecīzāko punktu un laimē plostu 3 attēli Atvērt

Foto: Publicitātes foto

«Savu plostu pēc brauciena dāvināsim citiem drošsirdīgiem cilvēkiem, lai arī viņi vēl šovasar var aizbraukt uz Roņu salu,» saka Pēteris, viens no brauciena dalībniekiem. «Viss, kas ir jādara, jāaiziet uz mūsu mājaslapu www.drauguplosts.lv un visprecīzāk jāprognozē, cik tālu mūsu plosts būs ticis pēc sešām brauciena stundām,» aicina puiši. «Precīzākās prognozes īpašnieks saņems šo — nu jau slaveno — plostu!»

Viss sākās ar spontānu ideju par braucienu ar plostu, taču viss izvērties līdz blogam www.drauguplosts.lv, «Twitter» profilam, «Youtube» video epizodēm, kā arī nopietniem treniņiem pirms paša brauciena. «Paši nemaz neapzināmies, cik nopietnā lietā esam iesaistījušies. Pats Roņu salas mērs mūs sagaidīšot! Ceļa atpakaļ vairs nav,» uzskata Jānis, kurš uz plosta iecelts par kapteini.

Atgādinām, ka prognozēt plosta atrašanās vietu var internetā: www.drauguplosts.lv līdz 6. augusta plkst. 23.59!

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv