Protokolus par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem var apstrīdēt ar «eParakstu»

Apollo
1 komentārs

Ja iedzīvotājs nepiekrīt valsts vai pašvaldības iestādes lēmumam, piemēram, protokolam par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumu, tostarp, fiksētu ar foto radaru, pašvaldības policijas izrakstītam soda protokolam u.c., tad iesniegumus, ierosinājumus vai sūdzības iestādei var nosūtīt arī elektroniski, parakstītas ar drošu elektronisko parakstu.

Protokolus par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem var apstrīdēt ar «eParakstu»

Foto: Ieva Čīka/LETA

Iesniegumu, sūdzību vai pieprasījumu administratīvajā aktā vai lēmumā norādītajā termiņā cilvēks var nosūtīt uz konkrētās iestādes norādīto e-pasta adresi, parakstot šo iesniegumu vai sūdzību ar drošu «eParakstu» un pievienojot attiecīgo dokumentu e-pasta pielikumā.

Ar drošu «eParakstu» parakstītam dokumentam ir tāds pats juridiskais spēks kā uz papīra parakstītam dokumentam. To paredz Elektronisko dokumentu likums. Pie tam, persona savā iesniegumā var norādīt, ka vēlās saņemt valsts vai pašvaldības iestādes atbildi uz savu iesniegumu elektroniski, parakstītu ar «eParakstu». Tādā gadījumā jānorāda arī sava elektroniskā pasta adrese.

Tādā veidā iespējams ietaupīt laiku un līdzekļus, kārtojot formalitātes, jo dokumentus var nosūtīt adresātam elektroniski, tos pat neizdrukājot. Tas saīsina arī atbildes saņemšanas laiku, jo netiek patērēts laiks, sūtot vēstuli pa pastu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

Komentētākie raksti

Satiksmes ierobežojumi

Vairāk

Apollo E-veikali

18

2014. gada 18. decembris

Vārda dienas

Klinta, Krists, Kristofers, Kristers, KristapsKristafors, Kristofs, KristofofS, Kristo, Kristens, Kristars, Karona

Apollo Izglītība

Laika ziņas

Vairāk
Apmācies
Rīga pašreiz +2 ℃
Apmācies

Vējš: 3 m/s

Saule lec: 08:58
Saule riet: 15:42
Dienas ilgums: 6:44

Apollo Tūrisms

Valūtu kursi

18.12.2014
Ienākt apollo.lv