Pruseks varēs atsākt ledus treniņus pēc trim nedēļām

Rīgas «Dinamo» čehu vārtsargs Martins Pruseks, pēc ārstu prognozēm, ledus treniņus varētu atsākt aptuveni pēc trim nedēļām, ziņo kluba oficiālā mājaslapa.

Martin Prusek

Rīgas «Dinamo» pamatvārtsargs Martins Pruseks uz ledus atgriezīsies tikai pēc trim nedēļām, tādejādi Sergejam Naumovam būs iespēja sagatavoties olimpisko spēļu kvalifikācijai.

Vakardienas mačā pret Jaroslavļas «Lokomotiv» (2:1) Pruseks guva meniska savainojumu brīdī, kad viesi spēles 33. minūtē izlīdzināja rezultātu, bet pēc minūtes čehu vārtsargs pameta laukumu.

Šodien pēc medicīniskās pārbaudes kļuvis skaidrs, ka traumas sadziedēšanai būs vajadzīga vienkārša ķirurģiskā iejaukšanās, bet ārsti prognozē, ka ledus treniņus Pruseks varēs atsākt pēc trim nedēļām.

Tādejādi tagad «Dinamo» komandas vārti būs izticēti Sergeajm Naumovam, kuram tā varētu kļūt par lielisku iespēju pienācīgi sagatavoties 2010. gada Vankūveras olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīram, kas no 5. līdz 8. februārim risināsies Rīgā.

Pruseks Rīgas «Dinamo» sastāvā ir aizvadījis 17 spēles (pavisam KHL 39), kurās atvairījis 94,1% (90,9%) metienu, ielaidis 1,74 (2,45) vārtus un sešas (astoņas) reizes nosargājis savus vārtus neieņemtus. Turklāt divas reizes čehu vārtsargs tika atzīts par KHL nedēļas labāko vārtsargu.