Prūsis: Miņins pieļāva pārāk daudz kļūdu

Apollo
0 komentāru

Latvijas bobsleja vadošais pilots Jānis Miņins Eiropas čempionātā četriniekiem pieļāvis pārāk daudz kļūdu, pēc sacensībām atzina Latvijas izlases treneris Sandis Prūsis.

Sandis Prūsis & Jānis Miņins

Foto: AFI

«Miņins pieļāva pārāk daudz kļūdu. Pirmo braucienu kārtīgi neuzstūma. Visi laikam gaidīja brīnumu,» norāda Prūsis. «Bija sabraukuši cilvēki no Latvijas, gaidīja mūsu valsts himnu, bet tāds ir sports. [Edgars] Maskalāns nobrauca savā līmenī. Var pārmest tikai to, ka kārtīgi neuzstūma pirmo braucienu.»

«Kopumā ņemot Eiropas čempionāts mums neizdevās. Esmu mazliet nikns, bet domāju, ka Jānis ir vēl niknāks. Divniekos rezultāti bija labi, bet četriniekos gaidīju labākus,» uzsver Prūsis, piebilstot, ka šobrīd komanda ir ceļā uz Latviju, tomēr jau piektdien izlidos uz Kanādu.

Jau ziņots, ka Eiropas čempionātā četriniekiem Miņins ar stūmējiem Daumantu Dreiškenu, Oskaru Melbārdi un Intaru Dambi divu braucienu summā no sacensību uzvarētāja krieva Aleksandra Zubkova pilotētā četrinieka atpalika par 0,72 sekundēm, ieņemot desmito vietu Pasaules kausa ieskaitē, bet astoto vietu Eiropas čempionātā. Latvijas otrā ekipāža Edgars Maskalāns/Raivis Broks/Ainārs Podnieks/Reinis Rozītis palika 12. vietā Pasaules kausa posmā un desmitajā vietā Eiropas čempionāta ieskaitē.

Divnieku sacensībās sestdien Miņins/Dreiškens Eiropas čempionātā ieņēma sesto vietu, bet Maskalāns/Rozītis palika 12. vietā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

17.12.2017
Ienākt apollo.lv