Prūsis: skaidrība par nākotni būs pēc maija svētkiem

Apollo
0 komentāru

Sandis Prūsis par profesionālās karjeras nākotnes plāniem skaidrību sagaida maija pirmajā pusē, taču līdz tam Latvijas bobsleja treneris atturas nosaukt viņu strādāt aicinošās federācijas.

Sandis Prūsis

Foto: Ieva Čīka/LETA

Sagaidāms, ka skaidrība par nākotni būs pēc maija svētkiem, aģentūrai BNS teica Prūsis, piebilstot, ka «sarunas iet uz visām pusēm». Konkrētus darba solītājus viņš gan nevēlējās nosaukt, paskaidrojot, ka nevēlas uzkurināt liekas kaislības.

Jau pēc Vankūveras olimpisko spēļu noslēguma Prūsis februāra beigās paziņoja, ka par nākotnes plāniem vēlas gūt skaidrību pēc iespējas laicīgāk. Ja Latvijas bobslejā ilgstoši nebūs zināms, kas nākotnē gaidāms, Prūsis ir gatavs pieņemt piedāvājumus no citām valstīm, kur jau darbojas 2014. gada Soču ziemas olimpisko spēļu programmas.

Vankūveras olimpiskajās spēlēs Latvijas bobsleja izlasei starts neizdevās, kā iecerēts, jo jau Kanādā veiktas apendicīta operācijas dēļ pēc ilgstoša neskaidrību perioda sacensībās nepiedalījās komandas spēcīgākais pilots Jānis Miņins, bet otrs pilots Edgars Maskalāns treneri iepriecināja ar divnieku sacensībās gūtu 8. vietu.

Prūsis bobslejā no 1992. līdz 2002. gadam ir startējis četrās olimpiskajās spēlēs, bet 2006. un 2010. gada olimpiskajās spēlēs viņš veica Latvijas izlases trenera pienākumus. Tādējādi uzkrātās pieredzes dēļ Prūsis ir pievilcīgs kandidāts trenera darbam arī citu valstu izlasēs.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

23.10.2017
Ienākt apollo.lv