Prūsis: tās nav vietas, par kurām mums ir jācīnās

Apollo
0 komentāru

«Ar puišu sniegumu neesmu apmierināts, jo šīs nav tās vietas, par kurām mēs esam spējīgi cīnīties un mums ir jācīnās,» tā Pasaules kausa izcīņas piektajā posmā bobsleja divnieku ekipāžām Vācijas pilsētā Altenbergā Latvijas divnieku ekipāžu sniegumu portālam «www.bobslejs.lv» novērtēja Latvijas bobsleja izlases treneris Sandis Prūsis.

Prūsis: tās nav vietas, par kurām mums ir jācīnās

Foto: Ieva Čīka/LETA

«Apollo» jau ziņoja, ka Jāņa Miņina divnieku ekipāža sestdien divu braucienu summā ieņēma 9. vietu, savukārt Edgara Maskalāna ekipāža pēc pirmā brauciena ierindojās 21. vietā un tādējādi otrajam braucienam nemaz nekvalificējās.

«Protams, ka slikti, ka Edgars netika pie otrā brauciena – viņam pietrūka tikai četras sekundes simtdaļas. Mazliet priecē, ka Jānim izdevās sasniegt labāku rezultātu – tādējādi šajā čempionātā divnieku ekipāžās pirmo reizi iekļuvām desmitniekā. Nekāds sasniegums jau tas nav, tomēr patīkami,» atzina Sandis Prūsis.

Viņš uzsvēra, ka netiek atmesta cerība divnieku ekipāžu rezultātus uzlabot vēl atlikušajos Pasaules kausa izcīņas trijos posmos nākamgad janvārī. «Protams, ka jācer un jācenšas. Vienlaikus jāsaprot, ka te nav maratons – te ir svarīga katra nianse un katra sekundes simtdaļa,” pauda Sandis Prūsis.

Jautāts, vai nav domāts par kādām rokādēm ekipāžās, treneris norādīja – „ja būtu pārliecība, ka tas ļaus uzlabot sniegumu, jau sen tas būtu izdarīts. Tomēr šobrīd galvenais faktors ir puišu darbs un sacensības gars. Vienkārši ir jāmauc!"

Savukārt Latvijas Bobsleja federācijas viceprezidents Zintis Ekmanis uzteica Jāņa Miņina ekipāžas otro braucienu Altenbergas trasē. «Otro braucienu viņi nobrauca ļoti labi. Manis sastādītajā rangu tabulā, kur vērtēju arī braukšanas tehniku, posma uzvarētājs Lange bija pirmais abos braucienos, bet otrajā braucienā Miņinu es ierindoju otrajā vietā uzreiz aiz Langes,» viņš norādīja. 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

25.11.2017
Ienākt apollo.lv