PS satiksmes ministra amatam piedāvā Kristovski

Apollo
0 komentāru

Partija «Pilsoniskā savienība» (PS) piektdien sarunu laikā ar premjera amata kandidātu Valdi Dombrovski (JL) satiksmes ministra amatam piedāvāja partijas līderi Ģirtu Valdi Kristovski, portāls «Apollo» uzzināja partijā.

Ģirts Valdis Kristovskis

Foto: Evija Trifanova/LETA

PS uzsver, ka Kristovskis ir profesionāls politiķis un ir Rīgas mēra amata kandidāts. Viņš līdzšinējās sabiedriskās domas aptaujās ir guvis vislielāko vēlētāju atbalstu salīdzinājumā ar citiem mēra amata kandidātiem, arī Aināru Šleseru (LPP/LC).

«Tagad, kad Dombrovskis aicina «Pilsonisko savienību» piedalīties valdības veidošanā, partija uzskata, ka ministru kandidātiem ir jāizvirza spēcīgākie politiķi, tāpēc ir gatava pārskatīt līdzšinējo taktiku pašvaldību vēlēšanās,» norāda partija.

Tikšanās laikā ar Dombrovski PS vēlējās zināt, kā Dombrovskis redz jaunās valdības galvenos uzdevumus un kā viņš vērtē iespējas pieņemt budžeta grozījumus, kas, pēc pašreizējām ziņām, paredz samazinājumu par 500–700 miljoniem latu.

«Pilsoniskā savienība» uzsver, ka  līdzšinējās opozīcijas partiju rokās jānonāk tām ministrijām, kur līdzšinējā koalīcija vai nu nav spējusi konstruktīvi strādāt, vai arī izmantojusi ministrijas un to pakļautībā esošās kapitālsabiedrības kā politisko partiju neoficiālu finansējuma avotu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv